Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


#1 2007-02-11 20:03:51

God's Property

Student Bożego Słowa

5702762
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 103

uwaga! ideologia wysoko zarażliwa! :)

Od kilku lat mam swoje 2 stałe, najlepsze przyjaciółki. Obie, do niedawna (choć to pojęcie względne) niewierzące. 
 
  Szczerze pisząc, nie zawsze pamiętałam, żeby modlić się o ich nawrócenie. Nie przeszkadzała im moja wiara i wydawało się, że to wystarczy. Po jakimś czasie doszłam jednak do wniosku, że to dość przykre nie móc porozmawiać, na bądź co bądź kluczowy w moim życiu temat z najbliższymi osobami. No i zaczęłam się modlić, rozmawiać... 

   Z początku było ciężko (nikt nie lubi zmieniać poglądów, a już na pewno zwyczajów i stylu życia). Myślałam już, że nic z tego nie będzie...    

   I nagle w kwietniu zeszłego roku (mówiłam, że to pojęcie względne... ) dostaję w nocy smsa. Wyobraźcie sobie co czułam, kiedy tamtej nocy moja najlepsza przyjaciółka oddała swoje życie Jezusowi! A wiecie jak to się stało? Nie poszła na jedną z tych wielkich ewangelizacji, nie było żadnej długiej, poważnej rozmowy. Nawet nie była w kościele. Po prostu, jak to opisała " otworzyła Biblię i zaczęła czytać o śmierci Jezusa." Poczuła, że to właśnie jej dotyczy i że On jest przy niej. To było naprawdę niesamowite! Przekonałam się, że warto modlić się o nawrócenie przyjaciół!

   Teraz razem z Kasią pracujemy nad Pauliną... Bo to od nas zależy, czy w definicji chrześcijaństwa będzie można dopisać- uwaga! ideologia wysoce zaraźliwa!


Aha! no i warto dodać, że jak widzicie, nie trzeba być kaznodzieją żeby głosić ewangelię Jesteśmy tylko narzędziami w rękach Wszechmocnego

Ostatnio edytowany przez God's Property (2007-02-11 20:06:52)

Offline

 

#2 2007-02-11 21:49:46

Domii

Ewangelista

7853521
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 127

Re: uwaga! ideologia wysoko zarażliwa! :)

super! łał....wierzę że moje modlitwy przyniosą skutki...poznaję coraz więcej ludzi niewerzących... trza się wziąść do roboty i modlić się modlić i modlić! gdyby się wszyscy chrześcijanie "zmutowali" nie było by ateistów

Offline

 

#3 2007-02-11 22:50:31

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: uwaga! ideologia wysoko zarażliwa! :)

masz racje, ale dużo zależy od tego czy my pokażemy im swoim życiem radykalizm, i to że Bóg działa coś w naszym życiu. Musimy pokazywać swoją odmienność. Oczywiście nie chodzi o wyższość.


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#4 2007-04-08 12:15:10

madziulla_14

Katechumen

6373000
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2007-02-02
Posty: 47
WWW

Re: uwaga! ideologia wysoko zarażliwa! :)

No i niesamowite swiadectwo i dowód na to, ze nasze modlitwy nie zostają bez odpowiedzi i przynoszą woc, ale musomy w nich trwac i nie usrawać,a owocw zbierzemy potem, I chwała naszego Ojca będzie głośna na całym świecie....

Offline

 

#5 2007-04-15 09:47:31

Wituchna:)

Student Bożego Słowa

9616533
Zarejestrowany: 2006-12-27
Posty: 107
Punktów :   

Re: uwaga! ideologia wysoko zarażliwa! :)

Niesamowite. Mnie też wysłuchuje. I to jest wspaniałe że ZAWSZE! Ja także w zyciu codziennym widuję wielu niewierzących, za którymi bardzo przepadam. Właściwie różnimy się tylko wiarą... No i czasami wiekiem jak powiedziała Domii 'trza się wziąść do roboty i modlić się modlić i modlić! ' RACJA!


Nie możemy dodać dni naszemu życiu,
ale możemy dodać życia naszym dniom!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftreal.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.szkolarpgmakeraxp.pun.pl www.0online.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl