Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-03-15 19:57:30

God's Property

Student Bożego Słowa

5702762
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 103

wciągające...:D

mówiliśmy już o ulubionych zespołach. Może teraz każdy wrzuci tu jakiś fajny link do ulubionej/ ulubionych piosenki/ piosenek? Oto moje propozycje...

http://www.youtube.com/watch?v=VaeMJx1GXdQ

http://www.youtube.com/watch?v=cMryIz0fg9s

http://youtube.com/watch?v=jL6vw5xI0Bg

http://www.youtube.com/watch?v=nhx8FHYBs7k

ostatni kawałek mamy zaszczyt wykonywać z naszym genialnym, niemal czarnoskórym chórem gospel "Z miłości"(i z Katowic )

  http://www.zmilosci.pl/

A można takie... nie całkiem uwielbieniowe? E.. co się będę pytać

http://youtube.com/watch?v=JaelBVZw4eI& … ed&search=

http://youtube.com/watch?v=3lkqf6ISkH8

Ostatnio edytowany przez God's Property (2007-03-15 20:10:02)

Offline

 

#2 2007-03-15 20:45:24

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#4 2007-04-24 15:56:52

Wituchna:)

Student Bożego Słowa

9616533
Zarejestrowany: 2006-12-27
Posty: 107
Punktów :   

Re: wciągające...:D


Nie możemy dodać dni naszemu życiu,
ale możemy dodać życia naszym dniom!

Offline

 

#6 2008-02-29 17:53:53

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Milo Ty dalej spichlerza słuchasz? o stary ...


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#7 2008-03-01 12:05:14

 milo

Wierzący

611209
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Ej, hello?  Masz wonty kolego??   Nie bój nic, już nie tak chorobliwie jak wtedy


Gdzie Duch Pana jest obecny, tam jest wolność...

Offline

 

#8 2008-03-02 15:03:13

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Spoko spoko Tylko uważaj na ich teksty


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#9 2008-03-03 16:50:09

 milo

Wierzący

611209
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Hmm? A sądzisz, że coś z nimi nie tak?


Gdzie Duch Pana jest obecny, tam jest wolność...

Offline

 

#10 2008-03-04 15:14:11

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Momentami, ale Ci przykladów podać nie jestem w stanie. Na ich kościół trzeba uwarzać ogólnie


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#11 2008-03-04 18:41:28

 milo

Wierzący

611209
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Tak, biorę na nich poprawkę, ale to się tyczy głównie gości zapraszanych do nich na usługi. Jak na moje 'poznanie' Stepanow mówi mądrze, bezkompromisowo i zgodnie z Bożym Słowem.
Tak a propos:) 26 kwietnia w Krapkowicach (tak 20km od Kędzierzyna) będzie Przegląd Muzyki Chrześcijańskiej. Na razie nie znam wszystkich występujących zespołów, jedyne co, to że będzie tradycyjnie EloHim i Spichlerz właśnie Więc zapraszam serdecznie, na pewno będzie extra bo z roku na rok przeglądy są coraz lepsze i bardziej hmm... perfekcyjne


Gdzie Duch Pana jest obecny, tam jest wolność...

Offline

 

#12 2008-03-07 13:58:52

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D

A widzisz ja kiedys słuchałem parę wykładów od nich. Razi mnie koncepcja: "Nie skaczesz - nie uwielbiasz"( mimo to że to często może byc prawdą) i kasa w kościele... czasem mi się wydaje że u nich jest na pierwszym miejscu. Słuchalem wykładu jak Stepanow mówił o tym jak mamy gospodarować własnymi pieniędzmi... ba! On nawet podał dokładny plan jak kazdy zborownik ma to robić Po wykonaniu tego planu... człowiek miał normalne przychody ale za to kościół miał większe i większe. Pomysł ok... ale hmmm... no sam rozważ

Pieniądze w kosciele to bardzo drażliwy temat. Myślę że w kosćiołach zielonoświątkowych to temat TABU dlatego że w Kościele Rzymsko- Katolickim to spowodowało wiele ekscesów. Nie popieram tego żeby unikać tego tematu... ale bez przesady z jakimiś "planami biznesowymi". Boży "biznes plan" jest prosty: Im więcej mi dasz pieniędzy, tym ja Ci dam więcej wszystkiego.


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#13 2008-03-07 14:57:53

 milo

Wierzący

611209
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Wiesz, Spichlerz ciągle działa i powstają nowe wykłady, ludzie dojrzewają. Po kilku kazaniach oceniać kościół to trochę tak, jak po przesłuchaniu paru piosenek ocenić całą dyskografię twórcy. Przykład: Jakiś czas temu w radiu było kazanie, w który, Stepanow wyznał, że kiedyś uważał, że kościół bez megauwielbienia, padania pod mocą Ducha Świętego i coniedzielnych uzdrowień, to nie kościół. I przyznał, że to było głupie. DOJRZAŁ do tego, by potrafić w każdej społeczności PRZEŻYWAĆ bliskość Jezusa. No w końcu to człowiek, który się uczy jak każdy, na błędach. Sam wiesz, że praktycznie każdy zbór ma swój 'styl' na prowadzenie uwielbienia i nabo. W jednym nie wiesz, czy jesteś w miejscu świętowania zwycięstwa Jezusa, czy na pogrzebie, w innym od grania i modlitwy trzęsą się ściany No i Spichlerz po prostu należy do tej drugiej grupy.
Co do kasy... owszem, to temat tabu. Tak, Spichlerz ma kasę. Ale na co im ta kasa? Płyty i ich promocja, koncerty, noce chwały, radio, niedługo telewizja, ewangelizacje, kawiarenki, kluby...na to POTRZEBNA jest kasa, spora, i temu nikt nie zaprzeczy.
I żeby nie było: z ręką na sercu- to moje obiektywne spostrzeżenia, nie jestem stronniczy


Gdzie Duch Pana jest obecny, tam jest wolność...

Offline

 

#14 2008-03-18 19:35:02

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: wciągające...:D

Wow... to to się powinno zmieniać? nie wiedziałem w tym temacie jestem za "starym" stepanowem. Oczywiście nie chodzi mi tu o uwielbienie, ale o moc. Nigdy nie czytałem w biblii, żeby w jakimś (żywym) kościele, nie było znaków i cudów. To teraz w Polsce chyba taka moda na mówienie "ale mamy wspaniały kościół - tyle miłości, wiary, halleluja!"... no to mi coś się zapala we łbie od pewnego czasu... "hola hola! Skoro w naszym kościele jest tyle miłości, to dlaczego nie objawiają się w nim dary ducha świętego?(prorokowania, wykładania języków, czynienia cudów, uzdrawiania.) Przecież ONE są właśnie SKUTKIEM albo inaczej KONSEKWENCJĄ miłości w kościele. " Na bank, nie jest tak, że MY jesteśmy gorsi od Afrykanów, Chińczyków i wielu innych narodów. Wiadomo przecież że TAM te rzeczy się dzieją, czyli Bóg jednak nie wziął od nas darów DŚ. A może to dla Polski nie dostępne? Otóż byłem w tym roku w zborze w Toruniu i tam (ku mojemu wielkiemu zbudowaniu) zastałem malutki zbór (40 osób) w którym na każdym nabożeństwie tłumaczy się mowę na językach i przynajmniej ze 3 razy prorkuje. Uzdrowienia są normalną rzeczą (co nie znaczy że nie chwalą za to Boga). Kościół wzrasta, ma wizję, obietnicę, nadzieję i niepodważalną wiarę, która jest efektem właśnie takich cudów. TO JEST ŻYWY KOŚCIÓŁ.

Może ja mam jakieś fiubździu w głowie, albo mi odbiło. Albo może źle czytam biblię i książki o Darach Ducha Świętego bo może to coś innego. No i może nie pisze "starajcie się usilnie". I może za dużo wymagam od Boga, albo nie mam racji. Puki co widzę to inaczej

Michał

PS. Tak się rozpisałem że nie byłem w stanie odpowiedzieć nic o spichlerzu


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#15 2008-03-26 19:10:25

wera9292

Wierzący

11869536
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: wciągające...:D

ekhem... chcialam zauwazyc ze rozmowa zboczyla z tematu mialabyc muzyka a jest spichlerz no ale ok
A tak nawiasem to prawie na zaden z tych adresow nie moge wejsc (tylko spichlerz sie wlacza ^^)

Ostatnio edytowany przez wera9292 (2008-03-26 19:15:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.archiwistyka09-umk.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.rksursus.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl