Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


#1 2007-10-21 15:13:33

Madziana

Nowonarodzony

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 8
Punktów :   

Siła miłości :)

To o czym napisze stalo sie doslownie przed chwila i...powalilo mnie na kolana. Bylo tak:
Od jakiegos czasu strasznie meczyl mnie grzech, ale nie mialam odwagi sie do niego przyznac. Nawet Siostrze - mojej Przyjaciolce, mojemu promykowi slonca nie bylam w stanie go wyjawic. Szatan ciagle szeptal mi ze nie trzeba, ze w koncu przestanie mnie to meczyc, a to mnie zzeralo codziennie coraz bardziej. Ale mialam nadzieje ze szatan ma racje i krylam go wsobie. I w koncu dzis podczas modlitwy odezwalo sie we mnie poczucie winy, a potem Bog powiedzial mi ze jest jescze jedna rzecz przez ktora nie moge sie z Nim polaczyc tak na 10000%...i ze to ten grzech. Powiedzial ze musze powiedziec siostrze prawde. Potem usiadlysmy razem w kuchni i to cisnelo mi sie na usta ale nie moglam. Szatan wciaz mowil mi ze mam milczec,ze to mi w niczym nie przeszkadza.... ale ja z pomoca Ducha Swietego spojrzalam na nia i powiedzialam prawde. Na chwilke zapadla cisza i wiecie co? Bylam przerazona, balam sie ze ona nie bedzie w sanie mi wybaczyc. I po dluzszej chwili spojrzala mi w oczy i powiedziala "wszystko jest w porzadku". I ja wtedy poczulam ze teraz moge absolutnie wszystko Bog jest wielki! Kocham Cie siostrzyczko

Offline

 

#2 2007-10-23 18:07:07

anioł

Katechumen

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 65

Re: Siła miłości :)

Masz wspaniałą siostre-przyjaciółke. Zachowałaś się bardzo odważnie, niewiele ludzi zdobyłoby się na taką odwage. Gratuluje!

Offline

 

#3 2007-10-24 21:38:50

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: Siła miłości :)

NAsza młodzieżówka w końcu Prafo


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#4 2007-10-25 20:09:39

Madziana

Nowonarodzony

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Siła miłości :)

:-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mermaniasea.pun.pl www.mini-bike.pun.pl www.etipb.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.compaqots.pun.pl