Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


#1 2008-03-02 15:10:22

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Zespół uwielbienia.

Bóg niedawno położył mi na serce taki niesamowicie kosmiczny i niemożliwy do zrealizowania pomysł, a jednak taki który bardzo mocno utkwił w moim sercu. A mianowicie mam pomysł aby stworzyć zespół, zespolić kilka/kilkanaście osób, i grać muzykę uwielbienia. Taktą typową. Nie chcę oczywiście nikogo naśladować , ale chodzi mi o typową muzykę uwielbieniową jak Hillsong, Hillsong United czy Planetshakers, bądź (nielubiany przezemnie) Spichlerz . Nie ma chyba w Polsce, a przynajmniej na śląsku zespołu który by się zajmował tylko taką muzyką. Chcę do tego podejść profesjonalnie oczywiście, bo w kościelnym zespole to wiadomo jak jest - jednym wisi bardziej, innym mniej, ale ogólnie wszystkim wisi ;p

Cud tego przedsięwzięcia polega na tym, że nie ma z kąd w moim regionie wziąć ludzi do tego Nie ma młodych, wykształconych i kochających i chcących uwielbiać Boga muzyków, ktorzy mieliby również takie pragnienie jak ja mam, ale pokładam nadzieję w Bogu. Jeżeli to jest jego pomysł... to się wypełni i tyle Modlę się o to ciągle, i jeżeli chcecie to możecie mi w tym pomóc

Pozdrawiam serdecznie


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#2 2008-03-11 08:26:55

Palka

Katechumen

2814556
Skąd: Chorzów - Batory
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Zespół uwielbienia.

No no no... Ty to masz pomysły... Bardzo fajnie.! Taki zespół to super pomysł.! Jak potrzebujesz jakiś ludzi to wiesz... chętnie pomogę bo naprawdę bardzo fajnie gdyby powstał taki zespół w pełni do uwielbienia z ludźmi, których serce jest oddane tylko i wyłącznie Bogu.!

Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2008-03-18 19:41:16

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: Zespół uwielbienia.

Nom bez wątpienia. Jestem ciekaw jak to będzie (o ile będzie.) Chociaz muszę przyznać że moja pewność tego co chce ode mnie Bóg została zachwiana, bo sie napaliłem na wyjazd do Irlandii Północnej na wakacje i wszystko wydawało mi się spasować, a jednak... psikus Nie mogę i to nawet nie z powodu rodziców. Byłem w szoku. Dobrze że Bóg ma dla mnie cos lepszego niż Irlandia... i tu rodzi się podniecenie i ekscytacja... CO?


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftreal.pun.pl www.booking.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.szkolarpgmakeraxp.pun.pl