Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


#1 2007-05-05 16:59:36

God's Property

Student Bożego Słowa

5702762
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 103

RADYKALNI 2007

Na wstępie chciałabym przytoczyć definicję słowa, którego znaczenie w sposób RADYKALNY zostało w świadomości społeczeństwa mocno zniekształcone...

"radykalny (-ni) 1.<<dążący do realizowania skrajnych zasad, postępowy, bezwzględny>> 2. <<zasadniczy, sięgający do podstaw, gruntowny, skuteczny>>"

("Mały Słownik Języka Polskiego" PWN)

"radykalny <śrdw.- łac. radicalis= dogłębny, z łac. radicis= korzeń> 1. skłaniający się ku radykalizmowi, dążących do zasadniczych zmian, będący wyrazem tych dążeń. 2. zasadniczy, gruntowny, całkowity, skuteczny, bezkompromisowy"

("Słownik Wyrazów Obcych" PWN)

A teraz do rzeczy Dni 1-4 maja 2007  z pewnością przejdą do historii, mam nadzieję, nie tylko mojego życia. Nie powiem, że warunki sanitarne były idealne, nie powiem, że od początku konferencji czułam coś szczególnego, ale powiem, że ostatecznie była to dla mnie naprawdę RADYKALNA przemiana w wielu kwestiach. Po raz pierwszy uwierzyłam, że mogę być częścią niesamowitego planu, jaki Bóg przygotował dla naszego narodu! Pomyślcie- Ameryka Południowa, Australia, Chiny ( w podziemiu niestety...) przeżyły ostatnimi czasy prawdziwe przebudzenie! To czemu nie Europa? Czemu nie Polska? Czemu nie moje miasto i moja szkoła? Śpiewamy często o Bogu, który ma moc "wczoraj, dziś i na wieki", ale tak naprawdę nie marzymy nawet o uzdrowieniach, proroctwach i innych objawach Bożej mocy, które przecież miały i mieć mogą, a nawet powinny miejsce w naszym życiu! Poznałam też Boga jako Ojca. Innego niż mój ziemski. Poczułam się wolna w uwielbianiu. To było naprawdę niesamowite przeżycie duchowe! A ostatni wykład, a raczej jego finał był  jednocześnie uwieńczeniem konferencji i początkiem nowego etapu w moim życiu.

Jezu, chcę Twojego krzyża!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicmmo.pun.pl www.11ac2.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.lsmods.pun.pl www.yakuzaclan.pun.pl