Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


  • Index
  •  » Inne
  •  » Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

#1 2007-03-27 17:06:34

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Hejka

Dawno nikt nic nie pisze wiec moze porusze taki temat

"Co robicie na wakacje?" i nie chodzi mi tylko o Chrześcijańskie sprawy.Gdzie jedziecie i co robicie. Niby wakacje jeszcze daleko ale fajnie będzie poznać wasze plany.

Ja osobiście mam zajęty cały Lipiec a cały Sierpień mam wolny. W lipcu zaczynam od dylematów i wyrzeczeń Nie wiem czy jechać do Walii z chórem na konkurs (jakby nie było europejski i prestiżowy), czy zostać w Żorach i być na zlocie. Nie jest możliwe żeby być w dwóch miejscach na raz, a ten zlot to dobry czas nie tylko dla mnie ale także dla innych mieszkańców żor. Później zlot dla gimnazjalistów może uda mi się pojechać tam kilka dni wcześniej żeby pomóc organizatorom w przygotowaniach . Nie mogę sie doczekać

Pozdrawiam


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#2 2007-03-28 20:45:48

God's Property

Student Bożego Słowa

5702762
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 103

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Eeee... nie przesadzaj z tą odległością wakacji ( są tacy, którzy ten klimat czują od stycznia )... Mi już początek lipca rodzice zaplanowali Tourne po Francji ( z wejściem na Mt.Blanc włącznie) świetna sprawa tylko nie w czasie zlotu, na który ów wyjazd się prawdopodobnie nałoży...   Ale jeszcze ponegocjujemy A potem to już generacja T do końca! Nie jestem pewna, czy to całkiem normalne, ale wakacje misyjne wspominam krótko. Max. 2 mies. Potem już czekam na następne

Offline

 

#3 2007-03-28 22:35:50

Domii

Ewangelista

7853521
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 127

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

MT.Blanc!!!!!!! ale wypas ja nie moge a może zaryzykujesz i wpakujesz sie tam na rowerze nie no...żart...
nie wiem co bede robić ale sie zobaczy. może jakieś tygodniowe rekolekcje w jakimś odosobnionej dziurze zabitej dechami w górkach... łowiecki łOscypki te klimaty. Tam sie lepiej myśli.

Ostatnio edytowany przez Domii (2007-03-28 22:39:05)

Offline

 

#4 2007-03-29 13:11:46

Palka

Katechumen

2814556
Skąd: Chorzów - Batory
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Wiec ... (nie zaczynamy zdania od wiec ) ja to napewno pojade do Żor !! Moze sie zachaczy o Dziegielow . Oczywiscie bez GT sie nie obejdzie ... pojade pewnie odwiedzic dziadziusia i w sierpniu do Anglii ale bedzie czad
Ja chce juz wakacje !!!

Offline

 

#5 2007-03-29 15:09:15

God's Property

Student Bożego Słowa

5702762
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 103

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Paulinko droga... Wypadałoby chyba trochę wytłumaczyć się z tego Dzięgielowa (niewielu mamy na forum ewangelików...)

Chodzi o tak zwany "Tydzień ewangelizacyjny" w Dzięgielowie (pod Cieszynem). Warsztaty, wykłady, koncerty, ewangelizacje od rana do wieczora Impreza z dłuuuugą tradycją i sporą liczbą uczestników w każdym wieku ( polecam zajrzeć na stronkę organizatorów www.cme.org.pl ) Podobny tydzień organizowany jest od lat 3 (o ile dobrze kojarzę) w Mrągowie (Mazury). Tam też, jako chór "Z miłości" ( www.zmilosci.pl ) prowadzić będziemy w tym roku warsztaty gospel (w zeszłym roku, jak niektórzy pamiętają byliśmy w Dzięgielowie )

Offline

 

#6 2007-03-29 15:28:07

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Ja jak na misje to gdzieś dlaje. Dzięgielów to zbyt blisko


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#7 2007-03-29 20:07:36

Palka

Katechumen

2814556
Skąd: Chorzów - Batory
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Dziekuje za wytlumaczenie Euniczko

Offline

 

#8 2007-04-07 12:10:09

Master Flamaster

Katechumen

Skąd: hmmm
Zarejestrowany: 2006-12-27
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

a ja to w sumier wakacje mam już teraz. Zaczynam w Maju. zastanawiałem się nad Konferencją "Radykalni", albo Konwencją u p. Godawy w Koszalinie. W sumie to jedziemy całą ekipą nad morze potem chcemy w pierwszej części wakacji zrobić sobie jakiś 2 tygodniowy obóz pieszy. I jeśli się nie mylę to jedziemy gdzieś w beskidy. Na sam koniec Jadę z kumplem do Anglii. I tu też jeszcze nie wiemy jaką trasą. Zastanawiamy się czy najpierw plynac do Anglii promem, a potem wracać przez Francję i Niemcy, czy na odwrót. Wycieczkę planujemy stopem, wic trasy ustalonej z góry chyba nie będzie do samego końca . a resza wakacji to wielka niespodzianka. Gdzieś tam trzeba będzie sobie papiery na studia złożyć, i to chyba tyle

Offline

 

#9 2007-04-08 11:27:51

madziulla_14

Katechumen

6373000
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2007-02-02
Posty: 47
WWW

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

ja jadę na KONGRES KOŚCIOŁA ZOELONOŚWIĄTKOWEGO X jubileuszowy, ale to tylko dotatek oczywiscie najprzyjemnijsza część wakacji to ZLOT GIMNAZJALISTÓW w Wielu. Już na sdamommysl chce mi się skakać z radości. Ohhhh ta niezwykła atmoswera, Ci kochani ludzie ta wielka rodzina. I oczywiśćie WOLNOŚĆ której jak nie wiem jak w waszym zborach, ale w moim mi brakuje. Brak zgorszenia starszych  zboru na widok "młodych" skaczacych w pierwszych rzedach ławek Jejku jaki to niesamiowity czas i wreszcie się spotkam z Anią . Słoneczko Aneczko gdybyś czytała wiedz,  że już się nie mogę doczekać No i myśle cały  czas o zlocie i nie moge się już doczekać. Życzę wszystkim miłych wakacji i spełnienia plamów, a noże jeszcze lepszych nieoczekiwanych zdarzeń ;p

Offline

 

#10 2007-04-14 13:20:37

Wituchna:)

Student Bożego Słowa

9616533
Zarejestrowany: 2006-12-27
Posty: 107
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

W te wakacje mam zamiar jechać na rekolekcje Oazowe:) Jak mi animator opinie wystawi Ale byłam grzeczna, więc może coś z tego będzie:) Juz nie umiem się doczekać! Potem rekolekcje  z Novare. Potem z rodzinką... Może na Mazury, może gdzie indziej... Nie ważne gdzie, ważne jak i z kim! No i oczywiście byłoby fajnie sie załapać na jakieś koncerty

Pozdrawiam


Nie możemy dodać dni naszemu życiu,
ale możemy dodać życia naszym dniom!

Offline

 

#11 2008-03-20 20:48:59

wera9292

Wierzący

11869536
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Ja jade na START, teoretycznie moge jechac do Żor ale nie jestem jakas zdecydowana. A pozatym misje! jeszcze na zadnej nie bylam ^^

Offline

 

#12 2008-03-21 14:36:56

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Odgrzałaś temat sprzed roku Wera ;d dobra jesteś ;p Tak więc w te wakacje... hmm do zagospodarowania zostal mi jeszcze sierpień.Myslalem ze pojade do Irl. ale sie przeliczyłem. Cóż będę robił? Zobaczymy


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#13 2008-03-21 15:11:51

wera9292

Wierzący

11869536
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Dopiero teraz spojrzalam na date! plus za spostrzegawczosc dla mnie

Offline

 

#14 2008-03-21 16:36:10

Palka

Katechumen

2814556
Skąd: Chorzów - Batory
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

No pewnie.! spostrzegawczość górą.!
Ja w te wakacje mam tyle pomysłów... zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie ale jestem pełna optymizmu... Zlot jest pewny.! a przed wakacjami to RADYKALNI z resztą zobaczymy co bedzie...
pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Wakacje :P - odległe... ale czy napewno?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsh.pun.pl www.motorynka.pun.pl www.housemd.pun.pl www.dragons5.pun.pl www.okecie93.pun.pl